ΑΛΛΑΓΗ EMAIL

Οι φίλοι αναγνώστες μπορεί να στέλνουν τα μηνύματά τους στο εμέηλ gmosxos1@hotmail.com στο οποίο θα προτιμούσε ο διαχειριστής να τα λαμβάνει. Παράλληλα άνοιξε και ισχύει πάλι το εμέηλ gmosxos23.6.1946@gmail.com το οποίο μπορείτε να χρησιμοποιείτε σε περίπτωση που αδυνατείτε να κάνετε χρήση του hotmail.com
ΤΗΛ. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6938.315.657 & 2610.273.901

Τετάρτη, 13 Ιουνίου 2018

Έξι παρατάξεις για τις εκλογές του ΕΚ Πάτρας


Φωτογραφία αρχείου.

ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ
ΤΟΥ ΕΡΓΑΤΟΫΠΑΛΛΗΛΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΑΤΡΑΣ ΣΤΙΣ 17-06-2018

ΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΑΠΟ 9:00 πμ ΕΩΣ 9:00 μμ



1.  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ – ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΕΙΣ
              Α΄  ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1.      ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΗΛΙΑΣ                                             
2.      ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                     
Γ΄ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗ Γ.Σ.Ε.Ε.
1.      ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΗΛΙΑΣ                                              
2.      ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
3.                          
2.  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
            Α΄  ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1.      ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                 
2.      ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ                                               
3.      ΛΑΓΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ                                                      
4.      ΞΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                                      
5.      ΤΣΙΜΕΚΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                 
6.      ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
7.                                          
3.  ΕΡΓΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ -  ΑΝΑΤΡΟΠΗ
            Α΄  ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1.      ΑΛΙΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΕΣΑ)                                              
2.      ΒΕΝΕΡΗ ΝΑΤΑΣΑ                                                                     
3.      ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ                                              
4.      ΝΙΦΟΡΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ (ΚΟΥΛΑ)                  
5.      ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ                                          
6.      ΣΤΑΘΟΥΛΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ
 Β΄ ΓΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1.       ΚΕΦΑΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ)                                              
Γ΄ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗ Γ.Σ.Ε.Ε.
1.      ΑΛΙΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΕΣΑ)                                             
2.      ΒΕΝΕΡΗ ΝΑΤΑΣΑ                                                                    
3.      ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ                                             
4.      ΝΙΦΟΡΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ (ΚΟΥΛΑ)                                        
5.      ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                          
6.      ΣΤΑΘΟΥΛΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ  
                                                         
4.  ΠΑΝΑΧΑΪΚΟ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ
            Α΄  ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1.      ΒΙΤΩΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ                                                           
2.      ΜΑΡΜΟΥΤΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                             
3.      ΜΗΛΑΣ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ                                                          
4.      ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                                    
5.      ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                              
6.      ΣΠΑΝΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                                
7.      ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΗΛΙΑΣ                                                          
Β΄ΓΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

1.       ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                  

Γ΄ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗ Γ.Σ.Ε.Ε.
1.      ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                            
2.      ΣΠΑΝΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
3.                                                  
5.  ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ  (ΣΥΝ.Δ.Ε.ΣΥ)
            Α΄  ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1.      ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                                         
2.      ΓΑΪΤΑΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ                                                          
3.      ΓΚΟΥΡΖΟΥΤΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                               
4.      ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                            
5.      ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΖΑΧΑΡΙΑΣ                                               
6.      ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                      
7.      ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                  
8.      ΚΑΡΜΑΛΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                            
9.      ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                                              
10.  ΜΟΥΚΙΔΗ  ΚΟΡΙΝΑ                                                                  
11.  ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ                                               
12.  ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                        
13.  ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                              
14.  ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΠΟΛΥΞΕΝΗ                                                       
15.  ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                              
16.  ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                                               
17.  ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                             
18.  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΠΥΡΟΣ                                                     
19.  ΣΤΑΜΟΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                                  
20.  ΤΖΑΚΗΣ  ΣΑΒΒΑΣ                                                                  
 Β΄ΓΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1.       ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                         
Γ΄ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗ Γ.Σ.Ε.Ε.
1.      ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
2.                                     
6.  ΤΑΞΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ   (Τ.Α.Σ.)
            Α΄  ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1.      ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ                                             
2.      ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                
3.      ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ                                 
4.      ΑΗΔΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                                  
5.      ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                               
6.      ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                    
7.      ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                   
8.      ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                             
9.      ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             
10.  ΛΑΒΡΑΝΟΣ   ΣΤΕΦΑΝΟΣ                                            
11.  ΜΑΚΡΥΓΙΩΡΓΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                         
12.  ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΥΛΟΣ                                       
13.  ΜΑΣΣΑΧΟΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ                                             
14.  ΜΠΑΡΑΚΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ                                                  
15.  ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ                               
16.  ΝΙΦΑΚΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                               
17.  ΠΑΛΟΥΚΗΣ  ΦΩΤΗΣ                                                  
18.  ΠΑΝΑΓΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ                   
19.  ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                   
20.  ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                 
21.  ΠΑΡΙΣΗΣ  ΣΩΤΗΡΗΣ                                                   
22.  ΠΑΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ    ΑΝΔΡΕΑΣ                                  
23.  ΠΕΛΕΚΟΥΔΑ  ΙΩΑΝΝΑ                                              
24.  ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                     
25.  ΣΤΡΑΤΑΡΑ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ                                             
26.  ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ                                      
27.  ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ                                           
28.  ΤΣΕΠΕΛΙΚΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ                                           
29.  ΦΕΛΟΥΚΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                           
30.  ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ    
               Β΄ΓΙΑ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1.      ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΠΥΡΟΣ                                    
2.      ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                                                    
3.      ΤΣΑΚΩΝΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                           
Γ΄ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗ Γ.Σ.Ε.Ε.
1.      ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΥΛΟΣ                                                     
2.      ΜΠΑΡΑΚΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ                                                               
3.      ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                  
4.      ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                               
5.      ΠΑΡΙΣΗΣ  ΣΩΤΗΡΗΣ                                                                   









Δημοσίευση σχολίου